DOMINIKA
WILK

Cześć!

Jestem studentką 4 roku architektury na Politechnice Krakowskiej. W 2016r. ukończyłam również dwuletnie studium Akademii Fotografii w Krakowie.

Całe moje życie wypełnione jest tymi dwiema dziedzinami. Staram się je łączyć. Ulepszać jedną poprzez kontakt z drugą. Uważam, że fotografia jest środkiem wyrazu architektury, a architekturę można w pewym stopniu kształtować poprzez kadry. Nieustannie pogłębiam swoją wrażliwość oraz staram się pracować nad portfolio.

Fotografia towarzyszy mi już przeszło 9 lat, a od 4 lat zajmuję się fotografią ślubną. Towarzyszę młodej parze w jednym z najbardziej stresujących ale również najpiększniejszych dni z ich życia. Zawsze jest mi niezmiernie miło uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu, przeżywać to razem z nimi. Wyłapywać emocję i je uwieczniać, tak, by wracali do nich z sentymentem.

Uwielbiam fotografować architekturę. Szczególnie w kontekście ujęcia budynków w detalu. Fascynuje mnie faktura powierzchni, kolor, kształt, światłocień oraz to, jak wielki wpływ na widza ma każda z tych składowych. Studia nieustannie uczą mnie wrażliwości na otoczenie, jak dobrze pojmować proporcje, bryły, komponować przestrzeń. Przeżywać architekturę można osobiście, ale także i przez zdjęcia. Wykorzystuję każdą wolną chwilę na podróżowanie w ślad za architekturą nowoczesną.

Jeśli masz pytanie, lub nawet kilka, pisz śmiało! Zapraszam do oglądania, czytania i komentowania bloga oraz współpracy.

Moi towarzysze

Sprzet_foto

Chcesz o coś zapytać?

Napisz do mnie

info@dominikawilk.pl

Zadzwoń

+48 510-304-497

Odwiedź moje profile

facebook linkedin instagram